Skip to content
LINK BUILDING

Linki z artykułów sponsorowanych

Szukasz mocnych i zadbanych miejsc pod publikacje? Prezentujemy ofertę portali w których opublikujesz treści z linkami do swojej strony. Skutecznie buduj jej pozycje w wynikach wyszukiwania. Jako wydawca portali i blogów możemy zaoferować wysokiej jakości, mocne lokalizacje w niskiej cenie. Dostarczamy miejsce pod Twój content.

Napisz do nas
Nasza oferta publikacji

Dostarczamy linki których potrzebujesz. Tanio bo bez pośredników.

Dbamy o nasze lokalizacje i inwestujemy w nie. Wiemy, że podstawowym celem jest to aby koszt wydany na linki zwracał się w wyższych pozycjach i zwiększonej sprzedaży. Artykuły sponsorowane nie muszą być drogie. Muszą być skuteczne. Mocne portale, rozsądne proporcje i dbałość o szczegóły.

  • Baza domen wielotematycznych oraz portali i blogów tematycznych,
  • Rozbudowujemy serwisy o nowe materiały bez linków wychodzących, wzmacniamy je,
  • Stosujemy maksymalnie dwa linki wychodzące na wpis. Mogą być DoFollow, NoFollow, mieszane. Można stosować EM (Exact Match),
  • Publikacje wielotematyczne nie mają terminu ważności. Linki nie są przez nas usuwane, czy edytowane po czasie. Nie stosujemy w nich żadnych dodatkowych opłat za przedłużenie.

Lista lokalizacji

Poniżej listujemy portale i blogi dostępne w naszej ofercie publikacji artykułów sponsorowanych. Jest to nasza grupa PBN na której można opublikować własne artykuły lub treści zamówione u nas zgodnie z cennikiem na dole strony. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Parametry domen

Wartości TF i DR dla domen głównych sprawdzane są okresowo. Trust Flow to parametr zewnętrznego narzędzia Majestic, natomiast Domain Rating to parametr od Ahrefs. Służą jako wsparcie w niektórych procesach. Zapraszam do kontaktu celem otrzymania pełnej listy naszych domen.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

Cały proces zamówienia i realizacji można opisać w kilku prostych krokach. Sprawdź jakie to proste, skontaktuj się z nami i ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE poprzez wiadomość e-mail.

1. Wybór portali pod publikacje artykułów

Zdecyduj, na których portalach mamy umieścić publikacje z linkiem lub zleć nam przygotowanie propozycji. Możesz wybrać dowolne portale z naszej listy i opublikować w nich unikalne treści z linkiem do promowanej strony.

2. Przygotowanie treści do publikacji

Współpracujesz z copywriterem? Zleć mu przygotowanie porządnych, długich i unikalnych tekstów do zakupionych publikacji lub opracowania treści zostaw w całości po naszej stronie. Wybierz rozwiązanie które jest dla Ciebie wygodne.

3. Publikacja artykułów sponsorowanych

Gdy otrzymamy wszystkie niezbędne do realizacji dane potwierdzimy to mailowo i przystąpimy do realizacji zlecenia. W ustalonym czasie dodamy artykuły na nasze strony do odpowiednich kategorii, oraz wzbogacimy je tematycznym zdjęciem.

4. Raportowanie zlecenia

Gdy zakończymy proces przygotujemy raport zawierający listę opublikowanych artykułów. Na adres e-mail podany w zamówieniu otrzymasz zestawienie wszystkich zamówionych i opublikowanych przez nas artykułów sponsorowanych.

Cennik artykułów sponsorowanych - ile to kosztuje?

Cena za artykuły sponsorowane nie jest wysoka. Dlaczego? To proste. Nie jesteśmy pośrednikiem. Artykuły publikowane są tylko i wyłącznie na naszych portalach i blogach. Wiemy, że koszt publikacji artykułów sponsorowanych jest ważnym czynnikiem decyzyjnym.

Wielotematyczne 1 szt.
(bez tekstu)
35 plnbrutto

Koszt pojedynczej publikacji na wybranym portalu. Do każdej publikacji należy przygotować unikalny tekst.

Wielotematyczne 1 szt.(z tekstem)
60 plnbrutto

Koszt pojedynczej publikacji wraz z przygotowaniem przez nas unikalnej treści o dł. 4000 znaków w tematyce linkowanej strony.

Wielotematyczne 10 szt.
(bez tekstów)
250 plnbrutto

Koszt dziesięciu publikacji na wybranych portalach. Do każdej publikacji należy przygotować unikalny tekst.

Wielotematyczne 10 szt.(z tekstami)
500 plnbrutto

Koszt dziecięciu publikacji wraz z przygotowaniem przez nas unikalnych treści o dł. 4000 znaków w tematyce linkowanej strony.

Tematyczne 1 szt.(bez tekstu)
50 plnbrutto

Koszt pojedynczej publikacji na wybranym portalu. Do każdej publikacji należy przygotować unikalny tekst.

Tematyczne 1 szt.(z tekstem)
75 plnbrutto

Koszt pojedynczej publikacji wraz z przygotowaniem przez nas unikalnej treści o dł. 4000 znaków w tematyce linkowanej strony.

Premium 1 szt.(bez tekstu)
50 plnbrutto

Koszt pojedynczej publikacji na wybranym portalu premium. Do publikacji należy przygotować unikalny tekst.

Premium 1 szt.(z tekstem)
75 plnbrutto

Koszt pojedynczej publikacji premium wraz z przygotowaniem przez nas treści o dł. 4000 znaków w tematyce linkowanej strony.

Oferta linkowania z PBN

Portale pod artykuły sponsorowane

Sprawdź przygotowane przez nas lokalizacje i wykorzystaj je w swoim procesie pozycjonowania lub prześlij do nas zapytanie o propozycje linkowania. Jak to działa? Możesz samodzielnie wybrać portale i blogi w których opublikujemy przesłane przez Ciebie artykuły lub treści przygotowane przez nas. Jeśli nie chcesz wybierać portali napisz do nas wiadomość uwzględniającą adres strony – w odpowiedzi prześlemy naszą propozycję domen pod mocne linki z artykułów sponsorowanych. W zapytaniu warto uwzględnić również budżet na linki – dopasujemy do niego ilość publikacji.

Pozyskiwanie linków

Prosty sposób na nowe linki

Jak wykorzystuje się artykuły sponsorowane w procesie pozycjonowania? Wyszukujesz blog lub portal, kontaktujesz się z wydawcą, dostarczasz treść lub zamawiasz usługę wraz z napisaniem tekstu i za odpowiednią opłatą pozyskujesz odnośnik. Nasza oferta linków z artykułów sponsorowanych upraszcza ten proces. Przygotowaliśmy portale, w których możesz zamówić publikacje z linkiem do swojej strony. Wystarczy, że wybierzesz ilość, która Cię interesuje, dostarczysz treści lub zamówisz je u nas. Po zakończeniu dostarczymy adresy do wszystkich opublikowanych wpisów.

Dlaczego tak tanio

Tanie publikacje bezpośrednio o wydawcy

Linkowanie z artykułów sponsorowanych nie musi być drogie. Jesteśmy w stanie dostarczyć tanie artykuły sponsorowane ponieważ portale w których publikujemy treści są naszą własnością. Niskie ceny nie oznaczają w tym przypadku gorszego produktu – po prostu trafiłeś do źródła, do wydawcy. Nie jesteśmy pośrednikiem, tym samym w koszt artykułu sponsorowanego nie jest wliczona dodatkowa, często bardzo wysoka prowizja. Dzięki naszej ofercie linkowanie z artykułów sponsorowanych możesz realizować w rozsądnej cenie. Sprawdź jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

FAQ - czyli pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – FAQ dotyczące usługi pozyskiwania linków z publikacji w naszych portalach.. Jeśli chcesz wiedzieć czym są artykuły sponsorowane, jak je przygotować i publikować sprawdź nasz poradnik.

Ile kosztuje artykuł sponsorowany?

Nasza oferta występuje w dwóch prostych opcjach. Pierwsza z nich to publikacja w ramach której unikalne treści do każdego wpisu dostarcza reklamodawca. Czyli przy zakupie dziesięciu wpisów należy dostarczyć tyle samo tekstów. Druga opcja to oferta w ramach której poza opublikowaniem artykułów przygotujemy również niezbędne do tego celu treści.

Jakie dane są niezbędne do realizacji publikacji?

W przypadku wybrania opcji samej publikacji po zakupie wystarczy przesłać odpowiednio przygotowane artykuły. Każdy artykuł powinien mieć unikalny tytuł, unikalną treść i odpowiednie formatowanie (nagłówki, opcjonalnie wytłuszczenia) oraz wkomponowany (podpięty do wybranych fraz lub ulokowany w podpisie wpisu jako źródło) link lub dwa linki. W przypadku wybrania pełnej opcji (publikacja + tekst) wszystkie artykuły przygotowywane są w całości przez nas. Wystarczy przesłać adres strony i słowa kluczowe (frazy, anchory) lub adresy podstron i dopasowane do nich słowa kluczowe. Zajmiemy się wszystkim.

Jaką ilością portali dysponujecie?

Sieć portali contentowych CMspace to obecnie ponad 80 stron z wysokiej jakości, unikalnymi treściami. Grupa portali pod artykuły sponsorowane (wpisy gościnne) to zadbane domeny, tematyczne portale jak i wielotematyczne lokalizacje. Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące stron i parametrów domen.

Czy otrzymam wykaz publikacji, raport?

Tak. Jest to forma rozliczenia się ze zlecenia. Po zakończeniu dostarczymy adresy bezpośrednie do wszystkich opublikowanych artykułów. Dodatkowo otrzymasz dane do panelu klienta który umożliwia stały dostęp do wszystkich aktywnych i zakończonych zleceń wraz z pełnymi raportami linków.

Jak długo aktywne będą linki?

Linki z publikowanych przez nas artykułów sponsorowanych do stron wielotematycznych nie mają terminu ważności. Nie stosujemy w nich opłaty po dwunastu miesiącach za przedłużenie ich aktywności na kolejny rok. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Publikacje do portali tematycznych oraz oznaczonych jako premium dodawane są na okres dwunastu miesięcy. Po tym czasie za małą opłatą można je przedłużyć na kolejny okres (zgodnie z cennikiem w tabeli). Publikacje do portali tematycznych oraz premium które nie zostały przedłużone na kolejny okres mają zmieniane linki na nofollow lub są dezaktywowane.

Czy po określonym czasie linki w publikacjach wielotematycznych zmieniane są na nofollow?

Nie. W publikacjach wielotematycznych nie wprowadzamy zmian atrybutów w linkach i tym samym nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat aby takich zmian uniknąć.

Czy oferujemy sprzedaż dodatkowych linków w opublikowanych tekstach?

Nie. Nie sprzedajemy linków w zamówionych, opłaconych i publikowanych artykułach naszych klientów. Zamawiając u nas publikacje masz pewność, że po czasie w tym samym artykule nie pojawi się link do strony Twojej konkurencji.

Czy artykuły można podlinkować w celu ich wzmocnienia?

Tak, ale rozsądnie. Polecamy sklep SEOspot który ma oferty stworzone specjalnie pod podlinkowanie artykułów sponsorowanych. Dostępne są cztery opcje w formie wygodnych pakietów. Wybór można uwarunkować od ilości artykułów do podlinkowania oraz założonego budżetu na linki.

Czy możemy przygotować zdjęcia do artykułów?

Tak. Możemy dopasować zdjęcia do tematyki treści oraz linkowanej domeny. W każdym publikowanym artykule umieszczamy wtedy jedną grafikę. Wykorzystujemy zdjęcia z zasobów typu Pixabay które są darmowe do wykorzystania komercyjnego i nie wymagają podawania dodatkowych informacji.

Ile linków można wstawić w każdym artykule?

Stosujemy maksymalnie dwa linki wychodzące. Odnośniki nie mogą być w pierwszy akapicie. Mogą to być linki DoFollow, NoFollow, mieszane. Można stosować EM (Exact Match).

Jaką długość powinny mieć własne treści (treści po stronie reklamodawcy)?

Treści przygotowywane przez nas mają długość ponad 4000 znaków. Można zamówić publikacje bez treści – wtedy każdy przesłany tekst musi mieć długość minimum 3000 znaków.

Back To Top