skip to Main Content
PODLINKOWANIE

Podlinkowanie artykułów sponsorowanych

Szukasz linków które wzmocnią zakupione artykuły sponsorowane? Dostarczymy linki z forów internetowych które skutecznie podlinkują wybrane treści. Na starannie dobranych forach i dopasowanych tematach opublikujemy posty linkujące konkretne artykuły wpływając na ich moc, wartość SEO oraz widoczność w wynikach wyszukiwania.

Napisz do nas
Nasza oferta publikacji

Dostarczamy linki których wzmocnią Twoje publikacje

Fora internetowe od zawsze były sposobem wymiany informacji najczęściej z anonimowymi użytkownikami. Dostarczają wiedzę, poradniki, gotowe rozwiązania na zróżnicowane tematy. Umożliwiają łatwe dzielenie się doświadczeniami, rozwiązaniami i odnośnikami do ciekawych źródeł. Oferowane przez nas podlinkowanie artykułów sponsorowanych oparte jest właśnie na tym.

  • Podlinkowanie i wzmocnienie publikacji. Dobieramy miejsca w których możemy podlinkować artykuły sponsorowane o danej tematyce – często są to dopasowane tematycznie fora lub wątki. Udzielamy się w tematach lub tworzymy nowe posty dzieląc się linkami z Internautami,
  • Widoczność artykułów. Tworząc linki w przemyślany sposób, często na popularnych forach internetowych możemy również wpływać na widoczność artykułów sponsorowanych,
  • Mamy możliwość podlinkowania artykułów w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Podlinkowanie artykułu sponsorowanego

Naturalnie możemy podlinkować tylko jeden artykuł sponsorowany. Wszystkie linki będą skupione na jednej publikacji i jej wzmocnieniu. Mogą być to zarówno odnośniki w formie brandowej (anchor w formie URL) jak i linki z ustalonym anchorem EM (Exact Match).

Podlinkowanie wielu artykułów sponsorowanych

Dostarczymy linki do wielu artykułów sponsorowanych. Może być to pula pięciu, dziesięciu czy nawet stu publikacji. To jak dużo artykułów sponsorowanych podlinkujemy uzależnione jest już tylko od wybranej ilości linków i podanych do zlecenia adresów.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

Cały proces zamówienia i realizacji można opisać w kilku prostych krokach. Sprawdź jakie to proste, skontaktuj się z nami i ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE poprzez wiadomość e-mail.

Podlinkowanie ze starannie dobranych źródeł

Korzystamy z listy forów internetowych na których mamy konta z historią oraz wykorzystujemy nowe źródła. Staramy się dopasowywać miejsca tak aby miały wartość dla SEO, były powiązane tematycznie z linkowanym i promowanym artykułem.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu

Dobranie forum czy nawet znalezienie odpowiednio dopasowanego wątku do tematyki artykułu nie zawsze jest proste. Wiele zależy od tematyki promowanej treści. Wybierając lokalizacje zawsze bazujemy na naszym doświadczeniu.

Linkowanie rozłożone w czasie

Możemy dopasować termin realizacji do oczekiwań klienta lub przyjąć standardowy okres realizacji dla danej ilości linków. Linkowanie zawsze rozkładane jest w czasie – jesteśmy jednak elastyczni i wspólnie możemy ustalić termin zakończenia zlecenia.

Nienachalna promocja artykułów

Staramy się linkować artykuły sponsorowane w sposób nienachalny. Podsuwamy w rozmowie linki i tym samym tworzymy treści wpasowane tematycznie w wątek na forum. Dzięki temu posty nie są usuwane na etapie moderacji i pozostają aktywne.

Cennik podlinkowania artykułów sponsorowanych - ile to kosztuje?

Jesteśmy elastyczni. Prześlij do nas zlecenie – adres strony lub adresy stron i dopasowane słowa kluczowe. Linki dodawane przez nas na forach wykorzystać możesz również jako podlinkowanie i wzmocnienie artykułów sponsorowanych. Dostosujemy się do Twoich wymagań. Stworzymy linki których potrzebujesz.

Linki z postów (PL) 40szt.
290 plnbrutto

Koszt pozyskania 40 linków z postów na forach internetowych.

Linki z postów (PL) 120szt.
870 plnbrutto

Koszt pozyskania 120 linków z postów na forach internetowych.

Linki z postów (PL) 240szt.
1740 plnbrutto

Koszt pozyskania 240 linków z postów na forach internetowych.

Linki z postów (ENG, DE) 40szt.
480 plnbrutto

Koszt pozyskania 40 linków z postów na zagranicznych forach internetowych.

Linki z postów (ENG, DE) 120szt.
1440 plnbrutto

Koszt pozyskania 120 linków z postów na zagranicznych forach internetowych.

Linki z postów (ENG, DE) 240szt.
2880 plnbrutto

Koszt pozyskania 240 linków z postów na zagranicznych forach internetowych.

Oferta podlinkowania

Podlinkowanie artykułów sponsorowanych

Rozumiemy czym jest świadomość marki i zaufanie do produktów. Nasze podlinkowanie artykułu sponsorowanego nie ma na celu wpływać na opinie konsumenta. Nie zachwalamy produktów. Realizujemy podlinkowanie z forów internetowych tak aby pozyskać linki do artykułów sponsorowanych. Publikacje sponsorowane z racji swojej znacznie dłuższej formy dostarczają często wartościowe informacje o konkretnej firmie, usłudze czy produkcie – omawiają dany temat, odpowiadają obszernie na pytania Internautów. Zadaniem podlinkowania jest wzmocnienie tych treści od strony SEO.

Koszt podlinkowania artykułów

Niewielki koszt za dobre podlinkowanie

Fora internetowe są jednym z najlepszych źródeł do podlinkowania artykułów sponsorowanych. Nie są tanią formą podlinkowania tym samym stosuje się je do wzmacniania i promowania wyższej jakości treści której celem poza samym pozycjonowaniem jest również wpływ na świadomość marki. W porównaniu do kosztu publikacji artykułów wysokiej jakości oraz przygotowania treści cena podlinkowania stanowi często niewielki procent. Jest więc wydajną formą wzmocnienia linków.

Wzmocnienie publikacji

Wycisnąć z publikacji jak najwięcej

Czy podlinkowanie artykułów jest niezbędne. Odpowiedź jest bardzo prosta: Nie. Jednak z wysokiej jakości publikacji opartych na rozbudowanych treściach i opłaconych za wysoka kwotę miejscach warto wycisnąć jak najwięcej. Artykuły sponsorowane są zawsze wzmacniane z podlinkowania wewnętrznego które może być mniej lub bardziej rozbudowane. Warto więc zadbać o ich dodatkowe wzmocnienie poprzez podlinkowanie ze źródeł zewnętrznych. Podlinkowanie artykułu można wykonać z anchorem w formie URL, na brand lub z frazą (słowem kluczowym) Exact Match.

FAQ - czyli pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakie dane są niezbędne do realziacji zlecenia?

Wystarczy, że otrzymamy wykaz artykułów do podlinkowania oraz informację o anchorach. Możemy podlinkować wszystkie artykuły: na URL (anchor w postaci URL, czyli anchorem będzie adres publikacji), na konkretne słowa kluczowe (jedna pula fraz) lub każdy artykuł na inne frazy które są do niego przypisane.

Czy otrzymam raport z podlinkowania?

Tak. Po zakończeniu realizacji zlecenia dostarczany jest wykaz pozyskanych linków. Dodatkowo otrzymasz dane do panelu klienta który umożliwia stały dostęp do wszystkich aktywnych i zakończonych zleceń wraz z pełnymi raportami linków.

Czy posty na forach dodawane są ręcznie?

Tak. Do realizacji linkowania nie wykorzystujemy automatów. Wszystkie treści tworzone są przez nas w stu procentach ręcznie. Wyszukujemy odpowiednie tematy i zabieramy w nich głos piszą kilku zdaniowe posty tematycznie związane z tematem na forum oraz linkowanym artykułem sponsorowanym.

W jakich językach możemy zrealizować podlinowanie?

Możemy podlinkować artykuły sponsorowane w języku polskim. Dostarczamy również linki z zagranicznych forów internetowych tym samym mamy możliwość podlinkowania artykułów w języku angielskim oraz niemieckim.

Czy te linki można wykorzystać do podlinkowania prywatnego zaplecza (PBN)?

Naturalnie. Linki z forów internetowych dobrze nadają się również do podlinkowania zaplecza. W postach na forach internetowych można wstawiać zarówno linki do konkretnych artykułów które zostały opublikowane na blogu zapleczowym jak i strony głównej serwisu. Podlinkowanie zaplecza SEO realizowane jest w celu wzmocnienia jego wartości (mocy).

Back To Top