Skip to content
LINKI Z FORÓW

Linki z forów internetowych

Szukasz linków z forów internetowych do promocji strony internetowej i oferowanych na niej produktów lub usług? Dostarczymy linki ze starannie dobranych domen i postów tematycznie powiązanych z linkowaną stroną. Skutecznie buduj pozycje w wynikach wyszukiwania. Znajdziemy odpowiednie miejsce na Twoje linki.

Napisz do nas
Nasza oferta publikacji

Dostarczamy linki których potrzebujesz.

Fora internetowe to popularny sposób wymiany informacji na zróżnicowane tematy. Często zawierają gotowe poradniki, rozwiązania lub rozmowy nakierowujące na rozwiązanie konkretnego problemu. Nie są to lokalizacje tworzone typowo pod linki. Fora to naturalne źródła wypełnione unikalną treścią. Są to również źródła z których można pozyskać mocne linki realizując usługi linkowania.

  • Dla pozycjonowania własnej strony. Linki z forów wykorzystaj do pozycjonowania swojej strony. Zyskujesz odnośniki, ale też pośrednio promocję produktów lub usług.
  • Do podlinkowania artykułów sponsorowanych. W postach na forach możemy linkować artykuły sponsorowane które chcesz wzmocnić,
  • Dostarczymy mocne linki z polskich lub zagranicznych forów. Piszemy długie posty i dobieramy wątki tematycznie powiązane z linkowaną stroną.

Linki z polskich forów

Dostarczamy linki realizując usługę w oparciu o polskie fora internetowe. Korzystamy ze starannie dobranych, często popularnych i dobrze moderowanych forów internetowych tak aby pozyskać wartościowe odnośniki oraz potencjalny ruch referral bezpośrednio do strony.

Linki z popularnych źródeł

Pozyskując linki z forów internetowych skupiamy się na wielu różnych założeniach: dopasowaniu tematycznym, popularności lokalizacji, parametrach domeny, tym jaki link uda nam się zdobyć i czy będzie on trwały. Bazujemy na swoich listach oraz wynikach wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

Cały proces zamówienia i realizacji można opisać w kilku prostych krokach. Sprawdź jakie to proste, skontaktuj się z nami i ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE poprzez wiadomość e-mail.

Nienachalna, neutralna szeptanka

Udzielamy się w wybranych wątkach i poprzez wypowiedzi ukierunkowane na dany produkt, usługę lub artykuł pozyskujemy wartościowe linki z forów do promowanej strony internetowej. Dodajemy wyważony, unikalny content i pozyskujemy link.

Tematycznie dopasowane tematy

Staramy się udzielać w tematach najlepiej tematycznie dopasowanych do linkowanej strony. Jest to jednak usługa SEO ukierunkowana na pozyskanie linków tym samym dobierane domeny muszą mieć wartość, a wątki nie mogą być farmami odnośników.

Odpowiedni dobór miejsc

Często korzystamy z forów internetowych które w sieci mają już wyrobioną pozytywną renomę. Zaletą pozyskiwanie linków z tematów na popularnych forach internetowych jest niewątpliwie możliwość pozyskania bezpośredniego ruchu referral.

Pomocne informacje

Dołączając do forów tematycznie powiązanych z produktem lub usługą możemy dotrzeć również do potencjalnych klientów – Internauta czytając wątek może przejść z forum do promowanej strony internetowej i zapoznać się z produktem bądź usługą.

Cena linkowania z forów - ile to kosztuje?

Jesteśmy elastyczni. Prześlij do nas zlecenie – adres strony lub adresy stron i dopasowane słowa kluczowe. Nasze usługi linkowania na forach wykorzystać możesz również jako podlinkowanie i wzmocnienie artykułów sponsorowanych. Dostosujemy się do Twoich wymagań. Stworzymy linki których potrzebujesz.

Linki z postów (PL) 20szt.
145 plnbrutto

Koszt pozyskania 20 linków z postów na forach internetowych.

Linki z postów (PL) 40szt.
290 plnbrutto

Koszt pozyskania 40 linków z postów na forach internetowych.

Linki z postów (PL) 120szt.
870 plnbrutto

Koszt pozyskania 120 linków z postów na forach internetowych.

Oferta linkowania z forów

Linki z postów na forach

Tworzymy unikalne treści dołączając do tematów powiązanych z linkowaną strona internetową. Dodajemy naszą wartość pisząc unikalne posty odpowiadające na pytanie, sugerujące rozwiązanie, lub polecające konkretną drogę. Publikujemy kilka zdań dotyczących wykorzystania danego produktu i sugerujemy gdzie można go zakupić pozostawiają aktywny link. Nasze posty często pełnią funkcję pomocy w znalezieniu produktu lub usługi. Do realizacji usługi SEO na forach wykorzystujemy często konta z historią czyli takie które mają już określony staż, są zaufane.

Linkowanie z forów

Piszemy w sposób naturalny, nienachalny

Nie musimy tworzyć opinii o produkcie. Tą Internauta wyrobi sobie samodzielnie kupując go na linkowanej stronie, bądź korzystając z usługi. Dobry produkt obroni się sam – to prawda. Jednak klient musi najpierw do niego dotrzeć. Pozycjonując swoja stronę wiesz jak ważne są linki – mocne odnośniki ze zróżnicowanych źródeł. Dostarczymy je do Twojej strony internetowej realizując linkowanie z forów.

Profil linków

Zróżnicowany profil linków

Fora internetowe w połączeniu z innymi działaniami pomagają tworzyć zróżnicowany profil linków. Linki dostarczamy z wielu różnych domen, z forów opartych na różnych skryptach/szablonach, na zróżnicowanych serwerach i adresach IP. Część linków możemy dostarczyć z anchorem EM (Exact Match), część brandowych lub na czysty URL. Możesz samodzielnie o tym zdecydować podając dane do realizacji zlecenia. Dopasujemy się do Twojej strategii linkowania.

Wzmocnienie publikacji

Linki z forów do podlinkowania

Linki z forów można wykorzystać jako podlinkowanie artykułów sponsorowanych. Szczególnie tych które dodane zostały do wysokiej jakości lokalizacji. Tworzymy wtedy posty polecające lekturę danego artykułu jako przydatne informacje lub odpowiedź na pytanie w danym wątku. Podlinkowanie artykułów z odpowiednio dobranych forów internetowych to nie tylko sposób na ich szybsza indeksacje ale przede wszystkim wzmocnienie linków z artykułów sponsorowanych.

FAQ - czyli pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakie dane są niezbędne do realizacji zlecenia?

Do realizacji zlecenia potrzebujemy adresu strony i słów kluczowych (fraz, anchorów) lub adresów podstron i dopasowanych do nich słów kluczowych. Standardowo stosujemy równy podział linków na ilość fraz, ale opcjonalnie w danych do realizacji można uwzględnić również oczekiwane proporcje.

Czy otrzymam wykaz wszystkich zakupionych linków, raport?

Tak. Po zakończeniu realizacji zlecenia dostarczany jest wykaz pozyskanych linków. Dodatkowo otrzymasz dane do panelu klienta który umożliwia stały dostęp do wszystkich aktywnych i zakończonych zleceń wraz z pełnymi raportami linków.

Czy wszystkie wpisy tworzone są ręcznie?

Naturalnie. Nasza oferta realizowana jest w całości ręcznie. Dobieramy optymalne miejsca z własnej listy lokalizacji lub wyszukujemy nowe fora pod linki i tworzymy na nich unikalne treści. Nie boimy się dobrze moderowanych forów – preferujemy takie domeny ponieważ zostawiając na nich odnośnik mamy pewność, że dany temat nie zostanie zalany spamem i tym samym utworzy przez nas post z linkiem nie zostanie po czasie w niekorzystnym otoczeniu.

W jaki sposób dobieramy miejsca pod linki z forów?

Przede wszystkim bazujemy na naszym ponad czternastoletnim doświadczeniu w pozyskiwaniu linków. Korzystamy ze starannie przygotowanych list lokalizacji – na wielu polskich forach internetowych mamy zbudowane profile z historią. Wykorzystujemy również nowe źródła tak aby dopasować się do tematyki linkowanej strony, pozyskać więcej linków.

Czy usługa to marketing szeptany na forach internetowych?

Nie. Nie jest to szeptanka na forach. Głównym założeniem marketingu szeptanego jest budowanie sztucznych, pozytywnych opinii o danym produkcie lub usłudze. Natomiast naszym celem jest pozyskanie linków z forów bez wchodzenia w tworzenie opinii. Wpisy mają charakter neutralny tym samym nie oceniamy produktów ani usług.

Czy jakieś linki po czasie znikają?

Szeptanka na forach internetowych wiąże się z wykorzystaniem lokalizacji które są publiczne, ogólnodostępne. Fora internetowe nie są naszą własnością. Nie mamy więc nad nimi pełnej kontroli. Naturalnie może wystąpić sytuacja w które dany temat lub post zostanie usunięty. Skontaktuj się wtedy z nami o ile od raportu nie opłynęły 2, 3 lub 4 lata.

Back To Top