Skip to content
LINKOWANIE ZAGRANICZNE

Linki zagraniczne

Szukasz linków z zagranicznych forów internetowych do promocji strony internetowej? Dysponujemy rozbudowaną bazą zagranicznych forów internetowych (ENG oraz DE) na których mamy i prowadzimy aktywne konta. Skutecznie buduj pozycje w zagranicznych wynikach wyszukiwania. Znajdziemy odpowiednie miejsce na Twoje linki.

Napisz do nas
Nasza oferta publikacji

Dostarczamy zagraniczne linki których potrzebujesz.

Fora internetowe to popularny na całym świecie sposób wymiany informacji na różnorodne zagadnienia. Najczęściej zawierają opisy problemów, lakoniczne lub szczegółowe pytania i są skupione na dyskusjach które w mniejszym lub większym stopniu prowadzą do rozwiązania poruszonego w temacie problemu. Fora są więc naturalnym źródłem informacji w których tematy wypełnia unikalna treść generowana przez Internautów. Są to również źródła z których można pozyskać mocne linki.

  • Linki angielskie (linki ENG). Dostarczymy linki z zagranicznych stron internetowych w domenie .com do pozycjonowania stron ENG z forów wypełnionych treścią w języku angielskim.
  • Linki niemieckie (linki DE). Pozyskamy odnośniki z zagranicznych stron internetowych w domenie .de wzmacniające strony DE z forów internetowych o treści w języku niemieckim.

Linki z forów zagranicznych

Pozyskujemy linki z zagranicznych forów internetowych w języku angielskim lub niemieckim. Możemy skutecznie podlinkować stronę z treścią w języku angielskim (linki ENG) oraz niemieckojęzyczną witrynę internetową (linki DE). Dostarczymy zagraniczne linki.

Linki ENG oraz DE

Mamy przygotowane listy forów angielskich oraz niemieckich wraz ze starannie prowadzonymi na nich profilami. Dostarczamy linki wykorzystując konta z historią oraz tworząc nowe w lokalizacjach dobranych z tematycznie dopasowanych wyników wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

Cały proces zamówienia i realizacji można opisać w kilku prostych krokach. Sprawdź jakie to proste, skontaktuj się z nami i ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE poprzez wiadomość e-mail.

Nienachalna szeptanka

Nasza oferta nie jest skupiona na budowaniu w sieci pozytywnych opinii o usłudze lub produkcie. Cała nasza usługa skupiona jest na pozyskiwaniu wartościowych linków do strony internetowej. Usługa SEO dostarcza linki wspierające pozycjonowanie.

Tematycznie dopasowane tematy

Fora internetowe oraz wątki staramy się dobierać tak aby były blisko tematyki linkowanej strony internetowej. Nie dla wszystkich branż jest to proste czy nawet możliwe. Dobierając miejsca bazujemy na naszym doświadczeniu.

Odpowiedni dobór miejsc

Dopasowujemy źródła linków do geolokalizacji i języka promowanej strony. Korzystamy ze starannie gromadzonej listy forów na której mamy konta z historią oraz wykorzystujemy nowe źródła tak aby pozyskać jak najlepsze linki.

Pomocne informacje lub rekomendacje

Pozyskiwanie linków z forów internetowych może nieść za sobą dodatkowe plusy w postaci ruchu referral – Internauta czytając wątek i utworzony przez nas wpis może przejść z forum po linku do promowanej strony internetowej.

Cennik linków zagranicznych - ile to kosztuje?

Jesteśmy elastyczni. Prześlij do nas zlecenie – adres strony lub adresy stron i dopasowane słowa kluczowe. Marketing szeptany na forach wykorzystać możesz również jako podlinkowanie i wzmocnienie artykułów sponsorowanych. Dostosujemy się do Twoich wymagań. Stworzymy linki których potrzebujesz.

Linki z postów (ENG, DE) 20szt.
240 plnbrutto

Koszt realizacji 20 linków z postów na zagranicznych forach internetowych.

Linki z postów (ENG, DE) 40szt.
480 plnbrutto

Koszt realizacji 40 linków z postów na zagranicznych forach internetowych.

Linki z postów (ENG, DE) 120szt.
1440 plnbrutto

Koszt realizacji 120 linków z postów na zagranicznych forach internetowych.

Linki zagraniczne

Zagraniczne linki ENG lub DE

Dysponujemy rozbudowaną i regularnie sprawdzaną bazą zagranicznych forów internetowych na których mamy i prowadzimy aktywne konta. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do promowanych tematów. Jeśli nasze miejsca to za mało – znajdziemy dla Ciebie nowe lokalizacje z których warto pozyskać odnośniki i potencjalnie ruch referral. Pozyskamy dla Ciebie wartościowe linki z zagranicznych forów internetowych jeśli Twoja strona jest przeznaczona dla anglojęzycznych lub niemieckojęzycznych odbiorców. Realizując zagraniczne linkowanie pozyskujemy odnośniki z dopasowany do języka strony domen: .com, co.uk (ENG), lub .de (DE).

Zagraniczne źródła linków

Odpowiednie dopasowanie źródeł linków

Linkowanie polskich stron internetowych oparte jest w zdecydowanej większości na linkach z polskich lokalizacji. To logiczne. Linkowanie strony w języku angielskim powinno być więc realizowane poprzez linki angielskie (ENG), a stronę w języku niemieckim poprzez linki niemieckie (DE). Z zasady najczęściej dla Google linki nie mają narodowości, jednak profil linków podlega już ocenie pod kątem udziału procentowego linków z określonych geolokalizacji. Standardowa angielska strona nie będzie miała przecież w profilu linków 90% linków z Polski.

Cena linków zagranicznych

Niska cena za zagraniczne linki ENG i DE

Linki zagraniczne pozyskać można z wiele zróżnicowanych źródeł. Od artykułów sponsorowanych, poprzez PBN, indywidualne zaplecza do forów internetowych w których linki zagraniczne wplecione są w treści ręcznie pisanych postów. Najtańsze z najczęściej wykorzystywanych, popularnych źródeł odnośników to linki z zagranicznych forów internetowych. Wynika to z niskiej ceny usługi która nie musi w koszt realizacji wliczać przygotowanych przez copywriterów długich tekstów oraz opłat za prywatne lub wykupywane w zewnętrznych domenach publikacje.

FAQ - czyli pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakie dane są niezbędne do realizacji?

Do realizacji linkowania potrzebujemy adresu strony wraz ze słowami kluczowymi (frazami które będą anchorami) lub adresy stron i dopasowane do nich słowa kluczowe. Można również przesłać adres lub adresy z dopiskiem, że anchorem jest URL (linkowanie przeprowadzane jest wtedy na brand (adres strony jako anchor w różnej formie zapisu)).

Czy otrzymam wykaz wszystkich zakupionych linków, raport?

Tak. Po zakończeniu realizacji zlecenia dostarczany jest wykaz pozyskanych linków. Dodatkowo otrzymasz dane do panelu klienta który umożliwia stały dostęp do wszystkich aktywnych i zakończonych zleceń wraz z pełnymi raportami linków.

Czy wszystkie wpisy tworzone są ręcznie?

Tak. Nie wykorzystujemy do tego celu automatów. Jeśli nie korzystamy z własnych miejsc to cały proces wyszukiwania nowych lokalizacji realizowany jest również ręcznie. Wszystkie posty pisane i dodawane są przez naszego copywritera.

W jakich językach realizujecie linkowanie zagraniczne?

Zagraniczne linki pozyskujemy przede wszystkim z forów ENG, DE i RU. Jesteśmy jednak otwarci na nowe wyzwania. Jeśli Twój projekt dotyczy linkowania w innym języku skontaktuj się z nami – sprawdzimy, może będziemy w stanie pomóc.

Back To Top